Kaip galima išbandyti EDUKA produktus?
https://www.eduka.lt/klausimas/kaip-galima-isbandyti-eduka-produktus/ Kopijuoti nuorodą

Jei norite išbandyti arba naudoti „EDUKA dienyną“, tuomet reikėtų pasirašyti testavimo arba naudojimo sutartį. Dėl sutarties pasirašymo ar detalesnio EDUKA produktų pristatymo rašykite el. paštu: klase@eduka.ltdienynas@eduka.lt arba skambinkite tel.: +370 614 22022. Tik jūsų mokyklai pasirašius vieną iš šių sutarčių bus suteikti prisijungimo duomenys.

Jei norite išbandyti „EDUKA klasę“, jums reikėtų paspausti nuorodą (http://klase.eduka.lt/register) ir suvesti reikalingus duomenis. Šiuo metu ir visus ateinančius mokslo metus „EDUKA klasės“ sistemoje esančiais vadovėliais ir interaktyviosiomis užduotimis galima naudotis nemokamai. Nuo 2019 m. rugsėjo bus taikomas naudojimosi sistema licencinis mokestis.

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus galite rasti privatumo taisyklėse.