AKTUALU!

Mokyklos pasiruošti kitiems mokslo metams gali jau dabar!

Ar jau žinote, kokias mokymo priemones rinksitės kitiems mokslo metams? Daugelis mokyklų jau pradeda galvoti apie kitus mokslo metus: kokias efektyvias mokymo(si) priemones pasirinkti bei kokius įrankius naudoti. Planuojant kitus mokslo metus mokykloms tampa svarbu, kad mokytojus ir mokinius pasiektų kokybiškos ir šiuolaikiškos mokymo(si) priemonės, kurios būtų tinkamos visiems galimiems mokymo(si) būdams.

Informuojame, kad pasiruošti kitiems mokslo metams galite jau dabar kartu su „EDUKA klase“ – populiariausia skaitmenine mokymo(si) priemone Lietuvos mokyklose! Jau dabar mokyklos gali įsigyti „EDUKA klasės“ 2022-2023 mokslo metų mokinių ir mokytojų licencijas!

Svarbu! Atskirai įsigyti mokytojo licencijos galimybės nėra. Įsigyti mokytojo licenciją galima tik tuo atveju, jeigu perkamos licencijos mokiniams. Minimalus užsakymo kiekis klasei – 7 vienetai.  Norėdami pateikti centralizuotą mokyklos užsakymą maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu: [email protected].

Skaitmeninių mokymo(si) priemonių mokykloms 2022-2023 m. m. katalogas
Jeigu norite detaliau susipažinti su „EDUKA klasės“ turiniu ir funkcionalumais bei sužinoti daugiau apie skaitmeninės mokymo(si) aplinkos naudojimo galimybes mokytojams ir mokiniams taip padaryti galite čia.