„Šviesa“

Manome, kad mokymasis, kaip jis bevyktų mokykloje, namie, lauke, kelionėje, su knyga ar planšete, telefonu rankoje ar bet kuria kitokia patrauklia forma yra įdomus, prasmingas, įtraukiantis, turiningas ir apdovanojantis procesas. Todėl esame už tai, kad vaikai kasdien eksperimentuotų, tyrinėtų, atrastų, klaustų, gilintųsi, augtų smalsūs ir norėtų tapti savo gyvenimo kūrėjais.

Mes padedame mokytis ir mokyti kurdami integruotus mokomojo turinio sprendimus

Pristatydami EDUKA, siūlome vienoje vietoje rasti skaitmeninį edukacinį turinį ir inovatyvius ugdymo priemonių komplektus mokiniams ir mokytojams.

 

EDUKA, tai skaitmeninė edukacijos laboratorija, apimanti augantį, pažangų ir šiuolaikiško ugdymo procesą, kurį sudaro:

  • EDUKA klasė – skaitmeninė mokymo(si) aplinka internete: skaitmeniniai vadovėliai, jų komplektai ir užduotys,
  • EDUKA dienynas – patikimas mokinių vertinimo ir į(si)vertinimo pagalbininkas mokytojui,
  • EDUKA aktyvi klasė – šiuolaikinei klasei skirtas pažangių technologijų, įrangos ir edukacinio turinio sprendimas.

Visas ugdymo priemones kuriame taip, kad padėtume mokytojams vesti įdomias, įtraukiančias, nuoseklias ir vertingas pamokas, suteikiančias ir žinių, ir įgūdžių. Auginkime kūrybingą ir kritiškai mąstančią kartą kartu!

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), kuriuos bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos apie naudojamus slapukus galite rasti privatumo taisyklėse.