AKTUALU!

Serijos „Horizontai“ vadovėlių pavyzdinės temos jau „EDUKA klasėje“!

Serijos „Horizontai“ vadovėlių pavyzdinės temos jau „EDUKA klasėje“!

Naujiena! Džiaugdamiesi pranešame, kad „EDUKA klasės“ bibliotekoje galite rasti serijos „Horizontai“ vadovėlių pavyzdinių temų, papildytų skaitmeniniais objektais. Bibliotekoje pateikiame lietuvių kalbos ir literatūros, matematikos, geografijos, istorijos, gamtos mokslų ir biologijos vadovėlių pavyzdines temas. O visai netrukus pasiūlysime išbandyti ir kitų mokomųjų dalykų bei klasių pavyzdines temas!

Susipažinkite su nauja vadovėlių serija „Horizontai“!

Leidyklos „Šviesa“ vadovėlių komplektų serija „Horizontai“ 510 klasėms atliepia naujausias švietimo tendencijas ir neuromokslininkų rekomendacijas. Naujos kartos mokymo(si) komplektai yra modernaus dizaino, originalūs, parengti pagal atnaujintas Bendrąsias ugdymo programas

Šį edukacinį sprendimą sudaro:

  • Vadovėliai
  • Pratybų sąsiuviniai
  • Rekomendacijos mokytojui
  • Skaitmeninis turinys „EDUKA klasėje“

Daugiau informacijos apie šiuos leidinius rasite čia.

Koks turinys laukia „EDUKA klasėje“?

Kiekvieno serijos „Horizontai“ vadovėlio tema papildyta skaitmeniniais objektais: mokymosi uždaviniais ir vertinimo kriterijais, temos užduotimis, vaizdo įrašais, greitojo pasitikrinimo užduotimis, infografiku ir prezentacija. Skaitmeninis vadovėlio turinys padės mokytojui lengviau paaiškinti, sudominti, motyvuoti ir aktyviau įtraukti mokinius į mokymosi procesą, o mokiniams – geriau suprasti pamokos temą.

Kviečiame iš arčiau susipažinti su kiekvieno vadovėlio pavyzdine tema, kuri papildyta ir skaitmeniniu turiniu!